טקס אפריקאי- שחרור והודיה

IMG_1775.JPG
51161289_10155709453527331_6292728040464
18209296_10154918880738141_4948238876796

הכוח המרפא בשחרור והודיה
(טבע האדם הוא הבית לטקסי הצער והאבל- הטקס יתקיים באופן קבוע פעם בחצי שנה) 
הטקס הבא ב15.9.22
יש אפשרות לטקס פרטי לקבוצות
מתרגשת ממש להנחות את הברכה הזו טקס ריפוי ושחרור האבל נולד במערב אפריקה – זהו טקס כל כך מבורך, כל כך חשוב!!הוא הגיע משבט דגארה, מבורינה פאסו, כדי שנלמד לכאוב באופן בריא, תומך ונתמך, מסורות רבות חיפשו דרכים ללמוד להתמודד עם הכאב, להבין איך לגעת בו מבלי להתפרק, הטקס הזה הוא חלק מתנועה טבעית של החיים, הם הבינו שכדי ליצור קהילה בריאה ומאוזנת יש צורך למקום שמאפשר להיות עם הכאב והצער בתוך קהילה, שעצם ההבנה שזה בסדר לכאוב ופשוט להסכים להיות עם זה, לכאוב ללא שפיטה, לתת מקום לביטוי של הרגשות שלנו להשיל וקלף קליפות מעצמנו ,מפגיש אותנו כבני אדם עם האמת שלנו וככה. בכולנו ישנו כאב, יש כאב עולמי, ארצי, כאב על האדמה, על המים, על החיות, על מה שהגוף שלנו עבר ועובר ומה אספנו ואגרנו לחיים שלנו, הצער והכאב הם חלק בלתי נפרד מחווית הקיום האנושית, אנחנו לוקחים עלינו המון סוגים של כאב והטקס הזה מאפשר לנו להיות להיות איתו ולחוות אותו ביחד. האבל הפרטי של כל אחד ואחת הופך אותה לחוויה מאחדת ובונה של קהילה שבנויה מאמת ויכולת לראות אחד את השנייה, האפשרות לגעת מבפנים בתוך מרחב מחבק ובטוח, יחד עם ניגון ושירה, יכול לשנות את הDNA, להשיל מאיתנו אבנים, סלעים ודברים שיום יום איתנו ואולי גם דברים ששכחנו בתוכנו והגיע זמן להיפרד מהם. המדהים בטקס הזה זה שהוא מלא בחיים, בשמחה וכאב בו זמנית, בכניסה פנימה והחוצה בלהסכים לקבל ולתת, כל הצבעים קורים בחלל אחד.הטקס המדהים הזה הגיע לישראל והידע שלו הועבר על ידי מריה כריסטינה אוול מארה"ב, שהעבירה לנו את הידע המבורך הזה,                               תכנית הכשרת מנחי טקסים בדגש על טקסי אבל קהילתיים. 
מיקום:

חוות טבע האדם - מרכז לריפוי והעצמה דרך הטבע,במושב ניר צבי,

20 דק' מת"א.


הטקס יתקיים בחוות טבע האדם- מרכז לסדנאות, ריפוי וחיבור לאדמה.

חווה אקולוגית, מרפא שאוהבת את הטבע, החיות, כמובן את האנשים.
בתוך מרחב בטוח ושלם, שתוכלו להתמסר אל התהליך של הריפוי שלכם.

אנחנו מבקשים להגיע בזמן.

תגיעו אחרי שאכלתם ארוחת בוקר.

תוגש ארוחת צוהורים קלילה ומרק לסיום.

במשך היום יש פינת קפה,תה עוגה 

עלי:
רחלי אור שלג – הקמתי את חוות טבע האדם -מרכז לריפוי והעצמה דרך הטבע- ובתוכה מנחה ומובילה מעגלי נשים, עושה מפגשי העצמה דרך החיות, הטבע והרפואה האינדיאנית ומשלבת בתוכה את האקותרפיה, המוזיקה והחיבור לכוחות. 

מחברת בין אדם לחיה, חוקרת את עולם הבעלי חיים והתקשורת אינטואיטיבית.
מנחת מעגלי נשים שנשאיות גן BRCA. לפני עשור התמודדה עם מחלת הסרטן כנשאית גן BRCA אני חוותי אבדן וצער ובגידה של הגוף, פחד ושבר פנימי, מתוך המקום הזה מצאתי את טקסי השחרור והאבל כמקום כל כך מרפא ומשחרר ומאמינה בכל כולי שאפשר לעטוף את הפצעים עם המון אור.

הריפוי מתחיל כמוכנים לקשר איתו.

מאיפה הידע:

מריה כריסטינה אוול היא מייסדת התכנית למנהיגות טרנפורמטיבית  בבית הספר Sacred Future בקליפורניה. מריה מאמינה בבניית קהילות ע"י חידוש הקשרים של האנשים לאדמה, לטקסים ולטבע. מריה עוסקת בטיפול, ליווי והנחייה שנים רבות, כמו כן היא נושאת מקטרת של הדרך האדומה מעל ל20 שנה. 

דרך הגעה: יש לכתוב בוויז לא בגוגל..חוות טבע האדם ניר צבי.

יש אפשרות לקבוצות שכבר עובדות יחד ורוצות להעמיק לטקס הזה.

לעבור מסע משותף.

05237451343 רחלי