מהות?

September 15, 2019

מהות?
מרגישה שאני כל הזמן במהות שלי וכל רגע מחפשת מהות חדשה. החיפוש כאילו לעולם לא נגמר, אבל מה היא מהות? אני בשיא ההגשמה שלי, כל חלומות מתגשמים והתגשמו, אני חייה כל רגע את הלב שלי, מלאה באהבה, הודיה, נתינה ובעשייה שאוהבת, הקמתי עם בן זוגי המופלא מקום לריפוי, לסדנאות, לחיים טובים לחיות, לעצים וכמובן לבני אדם, אני מטפלת, מנחה, עושה טקסים, מתופפת ומלאה בידע וכל טוב,
( לא נעים לי לשתף את כל הטוב הזה ממקום צנוע, אבל הוא מהותי לרגע) מאוהבת בבעלי ובילדה שלי, במשפחה שלי בהורים באחיות שלי ובמשפחה השניה שלי, של גילי. אני מטורפת וקשורה לכל אחד שם. אוהבת את ביתי, את חבריי, אוהבת את החיות שלי, אוהבת המון.
מה אני ממשיכה לחפש?? למה לא מצליחה להסתפק בכל השפע הזה? בתוכי יש חלקים של כעס, כאב, שפיטה.. שהם כל כך לא משרתים אותי, כל כך לא קשורים לסיפור שלי היום. ושוב שואלת מה היא מהות??! אני לא צריכה להוכיח לאף אחד כלום חוץ מלעצמי, ואני בהוכחה, הוכחתי. ועדין מחפשת??? מהות זה להיות שמח בחלקך, לא משנה מה יש לך, מה עושה, מה מוכיחה לעולם, לקבל את כל החלקים בתוכי, מהות זה לב שמח וידיים פתוחות לרווחה.
מתפללת לא רק להיות בתוך כל הטוב הזה. אלא שהלב שלי ובפנים שלי יספרו סיפור חדש בתוכי ,מזמינה את התפוסי התנהגות הישנים שלי.. תפוסי המחשבה הישנה שלי, מזמינה אותכם להתפוגג.. האור הרבה יותר חזק מהחושך.. המהות שלי היא שמחה. והשמחה שלי תביאי לי בריאות... הבריאות שלי זה החיים.

 

 

Please reload

Featured Posts

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Recent Posts

September 15, 2019

March 3, 2019

Please reload

Archive
Please reload

        the world is changed by your example

not by your opinion